Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ

Czy można zamówić książkę, która nie wyświetla się na stronie www.bookoff.pl?

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie możesz znaleźć wybranego tytułu, napisz do nas na: ksiegarnia@bookoff.pl (podaj dokładny tytuł i autora książki). Sprawdzimy czy jesteśmy w stanie ją dla Ciebie zamówić.

 

Jak użyć kodu rabatowego?

Jeśli masz kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie, wystarczy aktywować go na stronie www.bookoff.pl/code i zrobić zakupy.

  

Gdzie mogę odebrać swoje zamówienie?

Jeśli wybrałeś opcję odbioru osobistego, podczas składania zamówienia zostaniesz poproszony o wybranie punktu odbioru. Obecnie odbiory osobiste realizowane są w naszej księgarni na Pańskiej 3 w Warszawie oraz w Muzeum nad Wisłą. O tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru zostaniesz poinformowany mailowo. Aktualne godziny pracy punktów odbioru znajdziesz tutaj: https://www.bookoff.pl/Nasze-ksiegarnie-cinfo-pol-7.html

  

Do jakich krajów wysyłacie zamówienia?

Standardowo wysyłamy do następujących krajów: https://www.bookoff.pl/Dostawa-chelp-pol-2.html Jeżeli chcesz żebyśmy wysłali zamówienie do miejsca, którego nie ma na liście, napisz do nas na: ksiegarnia@bookoff.pl. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

 

Jak złożyć zamówienie na www.bookoff.pl? 

Mamy nadzieję, że zakupy na www.bookoff.pl są równie łatwe i przyjemne jak zakupy w naszych stacjonarnych sklepach. Nasza strona została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowników, dlatego udostępniliśmy m.in. filtry umożliwiwające wybór nowości, tytułów dostępnych od ręki czy bestsellerów w obrębie danego działu.

Jeżeli jesteś gotowy do złożenia zamówienia, możesz kupić książki bez rejestracji na stronie lub utworzyć konto chronione hasłem, w którym zostaną zapisane Twoje dane teleadresowe na poczet kolejnych zakupów. Możesz zmienić swoje dane w dowolnym momencie w zakładce Moje Konto, gdzie istnieje też możliwość śledzenia zamówień. 

 

Czy mogę podzielić swoje zamówienie?

Tak, proszę wysłać maila w tej sprawie na: ksiegarnia@bookoff.pl podając numer zamówienia.

 

Czy mogę połączyć dwa zamówienia w jedno?

Tak, proszę wysłać maila w tej sprawie na: ksiegarnia@bookoff.pl podając numer zamówienia.

  

Jakie książki znajdę w poszczególnych księgarniach Bookoff?

Zdecydowanie największy wybór jest w naszym sklepie internetowym bookoff.pl. Znajdują się tam zarówno książki, które są w naszych księgarniach stacjonarnych jak i wiele tytułów dostępnych na specjalne zamówienie.

W księgarni na Pańskiej 3 w Warszawie dostępne są działy: sztuka, design, grafika, architektura, fotografia, moda i książki kulinarne. 

W księgarni przy Muzeum nad Wisłą: książki dla dzieci, sztuka, grafika, teoria architektury i urbanistyki, socjologia, filozofia i literatura piękna.

Aktualny podział działów znajduje się na stronie: https://www.bookoff.pl/Nasze-ksiegarnie-cinfo-pol-7.html

 

Czy prowadzicie sprzedaż hurtową i gdzie zwracać się z pytaniami o większe zamówienia?

Jak najbardziej, pytania w tej sprawie prosimy kierować na: dystrubucja@bookoff.pl

 

Jakie są godziny otwarcia księgarni?

Aktualne godziny otwarcia znajdują się na naszej stronie: https://www.bookoff.pl/Nasze-ksiegarnie-cinfo-pol-7.html

 

Jaka forma przesyłki jest najszybsza?

Najszybszą opcją jest odbiór osobisty w jednej z naszych księgarni w Warszawie. Przesyłka kurierska DPD z kolei to gwarancja dostawy w przeciągu dwóch dni roboczych, najczęściej paczka jest dostarczana następnego dnia. Na przesyłkę pocztową prioryretową poczekamy do 48 godzin od momentu jej wysłania. Podane terminy dotyczą przesyłki na terenie Polski. Czas oczekiwania na zamówienia wysłane za granicę znajdują się na naszej stronie: https://www.bookoff.pl/Dostawa-chelp-pol-2.html

 

pixel