Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Więcej koloru
Mamy dla Was nowe książki pełne koloru na jesienne wieczory: m.in. kolejny tom od legendarnej Annie Leibovitz oraz album Nadine Ijewere, pierwszej czarnoskórej kobiety której fotografia ukazała się na okładce Vogue.
Czytaj więcej
Poznaj najnowsze tytuły od wydawnictwa Gestalten
Nowa architektura, zapierające dech w piersi wnętrza i pomysły na wyprawę - to propozycje na zimowe wieczory od Gestalten'a. Zajrzyjcie do środka żeby poznać przykłady odpowiedzialnej architektury, przenieść się do przytulnych chatek na odludziu, przestronnych domów na wsi i wybrać się w wędrówkę po alpejskich szlakach. 
Czytaj więcej
Nowy album Tom'a Ford'a
Jeszcze tej jesieni zaplanowana jest premiera kolejnego albumu Tom'a Ford'a. Już teraz możesz kupić swój egzemplarz na przedsprzedaży w Bookoff.
Czytaj więcej
Josef Koudelka "Gypsies"
Żeby fotografować cygańskich nomadów sam zamienił się w jednego z nich. Josef Koudelka powraca z kultowym albumem "Gypsies" w najlepszej z dotychczasowych form. 
Czytaj więcej
Nowości

Wśród naszych nowości znajdziecie m.in. Paryż w obiektywie Henri Cartier-Bresson'a i najważniejsze projekty japońskiej architektury.  

 
Czytaj więcej
Sebastiao Salgado "Amazonia"
Może jeszcze nie wszystko schrzaniliśmy? Może Ziemię da się jeszcze uratować? "Amazonia" to głęboki oddech po naznaczonych śmiercią albumach Salgado i kontynuacja drogi życia, którą zapoczątkował "Genesis".
Czytaj więcej
pixel