The Maze : A Labyrinthine Compendium

129,00 zł
/ szt.
"This intriguing book takes an in-depth look at mazes from all over the world." - Alan Titchmarsh"Prepare to get lost in the world of labyrinth and maze-making in this attractively packaged book that looks at the history of mazes." - Gardens IllustratedMazes have been a part of civilization for at least 4,000 years, and there are more being built now than ever before. What is it about these magical life-size puzzles that continues to intrigue us? This beautifully illustrated book will delight lovers of mazes, acting as a guide, directory and puzzle book combined. Specially commissioned illustrations by Thibaud Herem represent 60 real and imagined mazes from around the world, with a bird's eye view of each maze so that readers can make their own journey. Each maze is also accompanied by a fascinating and witty short history. A must-read book for fans of Red Thread: On Mazes and Labyrinths by Charlotte Higgins and Follow This Thread: A Maze Book to Get Lost In by Henry Eliot
Kod produktu: 9781786273222
Autor: Kendra Wilson Angus Hyland
oprawa miękka
Laurence King Publishing
angielski
Strony: 144
Format: 213 x 287 x 21
Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie do tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel