Promocja Przecena

The Wild Book

89,00 zł
49,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 45% (40,00 zł).

Let a little wildness in. Adventure is closer than you think. A lavishly illustrated celebration of the wonders that await in the outside world; the perfect gift for fans of Norwegian Wood, The Dangerous Book for Boys and The Almanac.

Fly through the air on your homemade tree swing, feel the rush of water as you speed down your slip 'n' slide, taste the delicious smokiness of your campfire-cooked meal and learn more about the natural world. Unleash your inner child as you run, jump, craft, cook and wander your way through THE WILD BOOK. Whether you want to add a dash of adventure to your daily life, take a break from screen time, sleep under the stars or simply make something by hand, this book will inspire you to rediscover the outdoors and feel truly alive.

It's full of fun and easy practical activities that will reawaken your sense of wonder and open up the world around you.

Kod produktu: 9781409172727
Autor: David Scarfe
oprawa twarda
Orion Publishing Co
angielski
Liczba stron: 272
Format: 162 x 235 x 28 mm
Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie do tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel