Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PRZEWODNIK PO FORMACH DOSTAWY

JESZCZE ZDĄŻYSZ PRZED ŚWIĘTAMI! PRZEWODNIK PO FORMACH DOSTAWY

 

Przeczytaj nasz poradnik o tym, jakie formy dostawy i płatności najlepiej wybrać, żeby zamówione książki dotarły do Ciebie na czas. Gwarantujemy dostawę przed Świętami zamówień złożonych do północy 21 grudnia z wysyłką InPost oraz DPD. 

 

1. Odbiór osobisty w naszych księgarniach w Warszawie

Wszystkie zakupione książki można odebrać w naszych księgarniach. Z chęcią doradzimy na miejscu w wyborze odpowiednich prezentów. Przyjmujemy płatność zarówno kartą, jak i gotówką.

 

Księgarnia Artystyczna Bookoff na Ogrodowej

ul. Ogrodowa 7

00-893, Warszawa

tel. 22 253 62 86

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10-19

Sobota: 11-16

Niedziela: zamknięte

Wigilia, 24 grudnia: 11-14

 

Księgarnia Artystyczna Bookoff przy Muzeum nad Wisłą

Muzeum nad Wisłą

Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22

00-390 Warszawa

Tel. 508 876 480

 

Godziny otwarcia

Pon: zamknięte 

Wtorek-Czwartek: 12-19

Piątek: 12-20

Sobota: 11-20

Niedziela: 11-18

Wigilia, 24 grudnia: zamknięte

 

2. Dostawa przed Świętami (tytuły dostępne od ręki):

- gwarantujemy dostawę przed Świętami zamówień złożonych do północy 21 grudnia z wysyłką InPost oraz DPD,

- zamówienia złożone 22 grudnia mogą zostać dostarczone przed Świętami, ale dostawca nie daje takiej gwarancji, dla bezpieczeństwa sugerujemy wybranie dostawy DPD,

- nawet zamówienia złożone 23 grudnia mogą zostać dostarczone przed Świętami, ale dostawca nie daje takiej gwarancji, dla bezpieczeństwa sugerujemy wybranie dostawy DPD. W Wigilię kurierzy DPD będą dostarczać paczki do godziny 14.

 

3. Metody płatności:

- Przedpłata (zamówienie opłacone przed wysyłką) - wpłaty wykonane za pośrednictwem poniższych usługodawców księgowane są natychmiastowo:

- Płatności IAI (mBank (mTransfer), mBank (multiTransfer), mBank mRaty, Inteligo

iPKO (PKO BP), Płacę z IKO, Alior Bank, Bank Millennium, City Handlowy, Plus Bank, Bank Pekao, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB), Bank BPS, Podkarpacki Bank Spółdzielczy)

- PayPal - wpłaty wykonywane za pomocą przelewów internetowych księgowane są w ciągu 1 dnia roboczego. Wpłaty wykonywane z kont w ING Banku Śląskim księgowane są natychmiastowo (jest to banku, w którym prowadzone jest nasze konto). 

- Wszystkie osoby składające zamówienia za pośrednictwem serwisu Allegro mogą dokonać wpłaty przez stronę Allegro za pośrednictwem usługi PayU (księgowane natychmiast) lub przelewem bankowym (1 dzień roboczy). Nie polecamy dokonywania wpłaty na poczcie. Proces księgowania tego rodzaju wpłat zajmuje około 3 dni.

- Płatność przy odbiorze (za pobraniem) - w tym przypadku opłatę za zamówienie pobiera kurier lub listonosz w chwili dostarczenia przesyłki. Zamówione książki zostają wysłane przez nas od razu po otrzymaniu informacji z prośbą o wysyłkę za pobraniem. Polecamy tę formę płatności dla zamówień składanych kurierem DPD do środy 21 grudnia do godz. 12.

 

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 

22 2536286 oraz 503 058 126.

 

Zapraszamy!

pixel