Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
The Seven Princes of the Thousand-Year Labyrinth Vol. 2
W promocji Przecena

The Seven Princes of the Thousand-Year Labyrinth Vol. 2

  • The Seven Princes in the Thousand Year Labyrinth is an all-new fantasy manga series about a group of young men struggling to survive in a mysterious labyrinth full of traps and secrets.
Cena regularna: 59,00 zł(Zniżka 76%)
14,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,90 zł
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
w dużej ilości
w dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
The Seven Princes of the Thousand-Year Labyrinth Vol. 2
The Seven Princes of the Thousand-Year Labyrinth Vol. 2
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

The Seven Princes in the Thousand Year Labyrinth is an all-new fantasy manga series about a group of young men struggling to survive in a mysterious labyrinth full of traps and secrets. The highly detailed artwork, suspenseful storytelling, and attractive male cast makes this a perfect series for fans of Devils & Realist and Black Butler. The Seven Princes in the Thousand Year Labyrinth is an ongoing manga series that will be released as single volumes.

Each volume will include at least one insert in each book. A young man, Ewan Juno, awakens to find himself imprisoned in an unknown place, surrounded by stone walls and seemingly endless corridors. Ewan learns that he is one of eight young men, all sent to this strange place - the Thousands Years Labyrinth.

Each of them is a candidate to be the next emperor, but only one among them will have the power to choose who it will be. As each man struggles to survive, Ewan must navigate the shifting landscape of the labyrinth and it's multitude of traps, if he is ever to escape and learn the truth behind the labyrinth's dark secrets.

Symbol
9781626924420
Kod producenta
9781626924420
AutorWięcej

blklk

Aikawa Yu
Oprawa
oprawa miękka
Wydawnictwo
Seven Seas Entertainment
Język
angielski
Liczba stron
180
Format
180 x 127
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel